GŁÓWNA | OBEJRZYJ/DOWNLOAD | PROCES TWORZENIA | english

Historia wprowadzająca do shorta 3D "How Vader lost his hand"

Jak wszyscy wiemy rodzina skywalkerow zawsze miała problemy z "gubieniem" rąk... W "Star Wars: Episode V: Empire Strikes BacK" mogliśmy zauważyć jak w wielkim geście wyrażenia miłości i hojności, wspaniołomyślny ojciec (Darth Vader, znany również jako Anakin Skywalker) odcina ręka swojemu synowi (Luke Skywalker). Z kolei ten odwzajemnia ten gest, i w "Star Wars: Episode VI: Return of the Jedi" widzimy jak ucina ręka swojego rodziciela. Aczkolwiek wprawny obserwator zauważy, iż ręka Vadera już była sztuczna podczas odcinania. Co to oznacza? Oznacza to ni mniej, ni więcej, iż Anakin zgubił ją już wcześniej, a teraz używał repliki... Co się stało z jego ręką? W jakich okolicznościach ją stracił? Tego dowiesz sie tylko w "How Vader lost his hand"...

P.S. Niektórzy mogą myśleć, iż stracił ją podczas pojedynku z hrabią Dooku ("Star Wars: Episode II: Attack of the Clones"), aczkolwiek Ci, którzy wybrali czerwoną pigułkę wiedzą, że to tylko wymysł parszywego matrixa...
P.S.2 Do wszystkich hardcorowych fanów Star Wars - tak, to jest parodia i nie bierzcie tego zbyt poważnie.

Zdjęcia z krótkometrażowej animacji 3D w świecie Gwiezdnych Wojen

How Vader lost his hand - zdjęcia z krótkometrażowej animacji 3D.   How Vader lost his hand - zdjęcia z krótkometrażowej animacji 3D.

How Vader lost his hand - zdjęcia z krótkometrażowej animacji 3D.   How Vader lost his hand - zdjęcia z krótkometrażowej animacji 3D.

Nowości związane z krótkim metrażem "How Vader lost his hand"

24 WRZEŚNIA 2010
Siema! Już prawie 6 lat minęlo od zrobienia tej animacji. Dzisiaj strzeliłem redesign tej strony. I naprawdę nie wiem dlaczego:) Mam sentyment do tej animacji, była to moja pierwsza próba czegoś z fabułą itd. Gdy oglądam to dzisiaj, od razu mam chęc wyciąć całą pierwszą scenę. Cała jest do bani. Chciałem zrobić coś podobnego do pierwszej sceny z filmu Space Balls. Ale trochę się nie udało ;) Cóż, takie początki, nie zawsze wszystko odrazu wychodzi. :D W każdym razie śmiesznie się czyta komentarze na YouTube (prawie 57 000 odsłon), wielu osobom nie podoba zupełnie ta animacja, inni kochają koniec hehe. To dobrze, zrobiłem ten film tylko dla całej ostatniej sceny :)

11 KWIETNIA 2007
How Vader Lost His Hand jest teraz również dostępne na YouTube gdzie ma już 7000 wyświetleń! 5000 wyświetleń na GoogleVideo. Mam nadzieję, że się podoba :D

07 WRZEŚNIA 2006
Strona zmieniła adres na http://vader.kalais.net/. Jest też nowy sposób na obejrzenie animacji poprzez google video, ale jest tam gorsza jakość niż w wersji xvid którą można ściągnąć tutaj.

28 GRUDNIA 2004
Witam na oficjalnej stronie animacji 3D z Gwiezdnych Wojen "How vader lost his hand". Dzisiaj odpaliłem tą stronę :) Ta animacja to zupełnie nowa opowieść z Gwiezdnych Wojen i nie tylko ;) Możesz ją ściągnąć już teraz!

27 GRUDNIA 2004
Animacja jest gotowa!!!! :) Nieskompresowany plik .avi waży prawie 2,8 GB, a po kompresji kodekiem xvid już tylko 28 MB. To aż 100 razy mniej!!!